Kazino FastPay

Portali virtual Fastpay Casino u themelua kohët e fundit - në verën e vitit 2018. Në një periudhë kaq të shkurtër kohe, faqja ka fituar me sukses një reputacion të fortë dhe një audiencë të gjerë të klientëve të rregullt, e cila vazhdon të rritet. Organizatorët janë përqendruar në ofrimin e lojërave të ndershme dhe transparente, të cilat tërheq lojtarët e lojërave dhe u lejojnë atyre të kenë kënaqësi të vërtetë në institucionet në internet.

FastPay

Informacione themelore rreth portalit Fastpay

Casino Fastpay operon nën licencë me numrin e regjistrimit 8048/JAZ2020-013 dhe operohet nga Dama NV, që operon nën juridiksionin e Curacao. Pavarësisht nga mosha e re, ajo është përfshirë në listën e kazinove më të mira në internet. Ky është një garantues i sigurisë dhe drejtësisë, kështu që edhe përdoruesit pa përvojë nuk kanë frikë të zgjedhin faqen e saj zyrtare për kohën e lirë emocionuese.

Koncepti i kazinosë është i përqendruar në sigurimin e klientëve me depozita të menjëhershme dhe verifikimin e lehtë të llogarisë. Përdoruesve u garantohet tërheqja më e shpejtë e fondeve të fituara dhe verifikimi i rehatshëm. Duke ndjekur trendet moderne, kazino Fastpay ka një version celular, si dhe pasqyra pune, të cilat zgjerojnë ndjeshëm mundësitë për lojërat e fatit. Midis partnerëve të klubit, ju mund të shihni ofrues të famshëm në botë që kanë punuar në industrinë e lojërave të fatit për më shumë se njëzet vjet.

Faqja zyrtare

FastPay

Vizitorët e faqes shënojnë atmosferën e këndshme të faqes zyrtare në internet dhe vendndodhjen e përshtatshme të blloqeve kryesore të saj funksionale. Pankarta të ndritshme zëvendësojnë njëra-tjetrën, duke u treguar mysafirëve dhe anëtarëve të regjistruar të klubit Casino FastPay të gjithë informacionin e nevojshëm, si dhe duke provokuar interes për atë që po ndodh në muret e tij virtuale.

Faqja kryesore përmban skedat e regjistrimit, hyrjes dhe menusë. Ndërfaqja e grupuar logjikisht e bën të lehtë navigimin edhe për fillestarët. Lojërat e fatit nga vende të ndryshme do të ndihen rehat në faqet e tij, sepse është përshtatur për një numër të madh gjuhësh të ndryshme:

 • Rusisht;
 • Anglisht;
 • Gjermanisht;
 • Polake
 • Australian
 • Kanadez

Spanjisht, Suedisht, Norvegjisht, Finlandisht, Malaj, Kazak, Turqisht, Frëngjisht, Çek, Japonez dhe shumë të tjerë nuk janë më pak të rëndësishme.

Stili i faqes zyrtare të internetit Fastray dallohet nga ngjyra të ndritshme, prandaj gëzohet. Mungesa e informacionit të panevojshëm dhe dizajni i bukur ju lejon të shpëtoni shpejt nga problemet e përditshme, duke u zhytur me ngulm në një larmi të madhe argëtimesh kumari.

Procedura e regjistrimit

Përkundër faktit se regjistrimi në faqen zyrtare të Fastpay Casino kërkohet vetëm për ata që vendosën të bëhen një anëtar zyrtar i klubit dhe të fillojnë të luajnë për para të vërteta, përdoruesit e kalojnë atë me kënaqësi. Regjistrimi i përdoruesit :

 • tregon qëllime serioze të një kumarxhiu;
 • lejon klientët e faqes të gëzojnë privilegje të shumta, të tilla si shpërblime, rrotullime falas, promovime, rimbursime;
 • tregon se anëtari i ri i klubit pajtohet me kushtet e portalit dhe ka mbushur moshën madhore.

Për të krijuar një llogari lojrash në kazino, thjesht futni në faqen e faqes dhe shtypni butonin e regjistrimit. Duhet pak kohë dhe do të thotë:

 • plotësimi i një profili përdoruesi me një fjalëkalim dhe adresë emaili;
 • zgjedhja e monedhës së llogarisë;
 • konfirmimi i marrjes së promos në formën e postës;
 • studimi i rregullave dhe politikave të institucionit;
 • konfirmimi i rëndësisë së kutisë postare.

Pika e fundit kryhet duke klikuar në lidhjen e aktivizimit, e cila është në letrën nga administrata e portalit. Pasi u bë pronar i një llogarie personale në kazinonë FastPay, lojtari i lojrave shkon në seksionin "Të dhënat e profilit" dhe plotëson të gjitha fushat e nevojshme në mënyrë që administrata të ketë informacione rreth lojtarit.

Kazino FastPay

Salla e lojrave

Krenaria e faqes është një përzgjedhje e madhe e argëtimit. Më të njohurat janë makinat e fatit, por këtu mund të gjeni gjithashtu:

 • Lojera me letra;
 • argëtim në tryezë;
 • tavolina me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Bordi i Lojërave të Fatit FastPay

Salla e lojërave të fatit Fastpay ka mbi 2500 lojëra elektronike. Ato u prezantuan nga dyzet shitës, nga të cilët më të njohurit janë: Evolution, NetEntertainment, Microgaming, Yggdrasil Gaming, Playtech, Endorphina, Play N 'Go, Igrosoft, Nextgen, etj. Veçori e të gjitha lojërave elektronike në këtë institucion është cilësia e tyre e lartë dhe bujaria.

Menyja e dhomës së lojës:

 • lojëra elektronike - një seksion me makina virtuale;
 • të reja - të gjitha lojërat elektronike të lëshuara së fundmi nga ofruesit dhe u shfaqën në katalogun e faqes;
 • drejtpërdrejt - më shumë se 150 lojëra me krupierë të vërtetë;
 • ruletë është një argëtim klasik i çdo kazino;
 • blini të ardhmen - softuer me aftësinë për të blerë funksione bonusi;
 • BITCOIN, ETH, LTC.

Pajisjet më të njohura janë Book Of Fastpay, Crazy Halloween, Aztec Piramids, Dolphins Gold, 777 Diamonds, Fruits & Diamonds, Jungle Treasure, Book Of Tribes, etj. Për të gjithë përdoruesit që nuk kanë shumë përvojë, ekziston një mundësi për të luajtur falas në kazinonë Fastpay . Demoja nuk kërkon regjistrim ose fonde në depozitë.

Bonuse dhe stimuj

Bonuset e FastPay

Menjëherë pas hapjes, faqja u dha klientëve të saj një bonus të mirëpritur për përfundimin e regjistrimit, por sot një mundësi e tillë është përjashtuar nga lista e privilegjeve. Në vend të kësaj, anëtarët e rinj marrin një paketë të mirëpritur. Kjo bën të mundur rimbushjen e depozitës me kushte veçanërisht të favorshme.

Në mbushjen e parë, madhësia e dhuratës nga kazino do të jetë 100% dhe do të plotësohet me 100 FS falas. Gjatë depozitimit të dytë, klienti do të marrë një bonus prej 75% të shumës së depozituar në llogari. Shuma minimale e fondeve për të bërë një depozitë në depozitën e parë është 1000 RUB, 20 EUR, 20 USD, 8800 DOGE, 0,05 ETH, 0,002 BTC, 0,4 LTC, 0,096 BCH. Koha për t'i bast ato është 2 ditë. Në këtë rast, bast është x50.

Për klientët e rregullt, zbatohen kushte të veçanta. Programi VIP përbëhet nga 10 nivele dhe përfshin një numër të madh dhuratash të ndryshme të këndshme, oferta të shkëlqyera dhe kthim parash.

Operacionet financiare

Për lehtësi, ju mund të rimbushni depozitën dhe të tërhiqni fitimin në monedhën e mëposhtme: RUB, USD, EUR, NZD, CAD, AUD, PLN, NOK, JPY, ZAR, BTC, BCH, LTC, DOGE, ETH. Kazinoja Fastpay pranon kriptomonedhë, e cila rrit ndjeshëm tërheqjen e saj në sytë e vizitorëve, sepse nuk tatohet.

Transaksionet financiare të kazinosë Fastpay kryhen nga pothuajse të gjitha sistemet e pagesave të njohura. Metodat më të njohura të depozitimit të fondeve janë: Visa, Mastercard, Maestro, Webmoney, Ecopayz, Neteller, Mifinity, Skrill, Muchbetter, transferim i Shpejtë, EcoVoucher, Neosurf, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dogecoin, Tether.

Pranimet kryhen menjëherë dhe nuk kërkojnë komisione, përveç Webmoney. Shuma e rimbushjes së depozitës ndryshon në intervalin nga 10 në 4000 EUR/USD. Në kriptovalutë, pagesa minimale do të jetë 0.0001 BTC, 0.01 ETH, 0.01 LTC, 1 DOGE, 0.001 BCH.

Ju mund të tërhiqni fitimin duke përdorur Webmoney, Ecopayz, Neteller, Skrill, Muchbetter, transferim të Shpejtë, Mifinity, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dogecoin, Tether. Procedura kryhet pa komision dhe zgjat deri në dy orë. Për të verifikuar identitetin, përdoruesi duhet të kalojë nëpër procedurën e verifikimit.