Казино FastPay

Виртуелниот портал Fastpay Casino е основан неодамна - летото 2018 година. За толку краток временски период, страницата успешно заработи солидна репутација и широка публика на редовни клиенти, која продолжува да расте. Организаторите се фокусирани на обезбедување фер и транспарентни игри, што привлекува коцкари и им овозможува вистинско задоволство во мрежните институции.

FastPay

Основни информации за порталот Fastpay

Казиното Fastpay работи под лиценца со регистарски број 8048/JAZ2020-013 и управувана од Дама НВ, работи под јурисдикција на Курасао. И покрај својата млада возраст, тој е вклучен во листата на најдобри онлајн казина. Ова е гарант за безбедност и правичност, па дури и неискусните корисници не се плашат да ја изберат својата официјална веб-страница за возбудливо слободно време.

Концептот на казиното е насочен кон обезбедување клиенти со инстант депозити и лесна проверка на сметката. На корисниците им е гарантирано најбрзо повлекување на освоените средства и удобна проверка. Следејќи ги современите трендови, казиното Fastpay има мобилна верзија, како и работни огледала, што значително ги проширува можностите за коцкање. Меѓу партнерите на клубот, можете да видите светски познати провајдери кои работат во индустријата за коцкање повеќе од дваесет години.

Официјална страница

FastPay

Посетителите на страницата ја забележуваат пријатната атмосфера на официјалната веб-страница и погодната локација на нејзините главни функционални блокови. Светли транспаренти се заменуваат едни со други, покажувајќи им на гостите и регистрираните членови на казино клубот FastPay сите потребни информации, како и предизвикувајќи интерес за она што се случува во неговите виртуелни wallsидови.

Главната страница содржи јазичиња за регистрација, најавување и мени. Логички групиран интерфејс ја олеснува навигацијата дури и за почетници. Коцкарите од различни земји ќе се чувствуваат пријатно на нејзините страници, затоа што адаптиран е за голем број на различни јазици:

 • Руски;
 • Англиски;
 • Германски;
 • Полски
 • Австралиски
 • Канадски

Шпански, шведски, норвешки, фински, малезиски, казахстански, турски, француски, чешки, јапонски и многу други не се помалку релевантни.

Стилот на официјалната веб-страница на Fastray се одликува со светли бои, затоа се расположува. Недостаток на непотребни информации и убав дизајн ви овозможува брзо да избегате од секојдневните проблеми, нурнувајќи се главно во огромна разновидност на забава за коцкање.

Постапка за регистрација

И покрај фактот дека регистрацијата на официјалната веб-страница на казиното Fastpay е потребна само за оние кои одлучија да станат официјален член на клубот и да започнат да играат за вистински пари, корисниците со задоволство поминуваат низ неа. Регистрација на корисник :

 • укажува на сериозни намери на коцкар;
 • им овозможува на клиентите на страницата да уживаат во бројни привилегии, како што се бонуси, бесплатни вртења, промоции, рефундирање;
 • означува дека новиот член на клубот се согласува со условите на порталот и ја достигнал возраста за полнолетство.

За да креирате сметка за игри во казиното, само внесете ја страницата на страницата и притиснете го копчето за регистрација. Потребно е малку време и значи:

 • пополнување на кориснички профил со лозинка и адреса за е-пошта;
 • избор на валута на сметка;
 • потврда за прием на промотилот во форма на пошта;
 • проучување на правилата и политиките на институцијата;
 • потврда за важноста на поштенското сандаче.

Последната точка се изведува со кликнување на врската за активирање, што е во писмото од администрацијата на порталот. Откако стана сопственик на лична сметка во казиното FastPay, коцкарот оди во делот „Податоци за профилот“ и ги пополнува сите потребни полиња, така што администрацијата има информации за играчот.

Казино FastPay

Гејмерска соба

Гордоста на страницата е голем избор на забава. Најпопуларните се слот машините, но тука можете да најдете и:

 • игри со карти;
 • забава на маса;
 • маси со дилери во живо.

Брза табла за коцкање

Салата за коцкање Fastpay има над 2500 слотови. Тие беа презентирани од четириесет продавачи, од кои најпознати се: Evolution, NetEntertainment, Microgaming, Yggdrasil Gaming, Playtech, Endorphina, Play N 'Go, Igrosoft, Nextgen итн. Особеноста на сите слотови во оваа институција е нивниот висок квалитет и дарежливост.

Мени за игри со игри:

 • слотови - дел со виртуелни машини;
 • нови - сите слотови неодамна објавени од провајдерите и се појавија во каталогот на страници;
 • во живо - повеќе од 150 игри со вистински крупиери;
 • рулетот е класична забава на секое казино;
 • купи иднина - софтвер со можност за купување бонус функции;
 • БИТКОИН, ЕТХ, ЛТЦ.

Најпопуларните уреди се Book Of Fastpay, Crazy Halloween, Aztec Pyramids, Dolphins Gold, 777 Diamonds, Fruits & Diamonds, Jungle Treasure, Book Of Tribes, итн. За сите корисници кои немаат многу искуство, има можност да играат бесплатно во казиното Fastpay . Демо не бара регистрација или средства на депозитот.

Бонуси и стимулации

Бонуси на FastPay

Веднаш по отворањето, страницата им обезбеди на своите клиенти бонус за добредојде за завршување на регистрацијата, но денес таквата можност е исклучена од списокот на привилегии. Наместо тоа, новите членови добиваат пакет за добредојде. Овозможува надополнување на депозитот под особено поволни услови.

При првото надополнување, големината на подарокот од казиното ќе биде 100% и ќе биде дополнет со 100 бесплатни FS. За време на вториот депозит, клиентот ќе добие бонус од 75% од депонираниот износ на сметката. Минималниот износ на средства за правење депозит на првиот депозит е 1000 RUB, 20 EUR, 20 USD, 8800 DOGE, 0,05 ETH, 0,002 BTC, 0,4 LTC, 0,096 BCH. Време е да ги обложите е 2 дена. Во овој случај, облогот е x50.

За редовните клиенти, се применуваат посебни услови. ВИП програмата се состои од 10 нивоа и вклучува голем број разни пријатни подароци, одлични понуди и враќање на готовина.

Финансиско работење

За погодност, можете да го надополните депозитот и да подигнете профит во следнава валута: RUB, USD, EUR, NZD, CAD, AUD, PLN, NOK, JPY, ZAR, BTC, BCH, LTC, DOGE, ETH. Казиното Fastpay прифаќа крипто валута, што значително ја зголемува нејзината привлечност во очите на посетителите, затоа што не се оданочува.

Финансиските трансакции на казиното Fastpay ги извршуваат скоро сите популарни системи за плаќање. Најпопуларните методи за депонирање средства се: Visa, Mastercard, Maestro, Webmoney, Ecopayz, Neteller, Mifinity, Skrill, Muchbetter, Rapid transfer, EcoVoucher, Neosurf, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dogecoin, Tether.

Приемите се вршат веднаш и не бараат провизија, освен за Webmoney. Износот на надополнување на депозитот варира во опсег од 10 до 4000 ЕУР/УСД. Во криптовалута, минималното плаќање ќе биде 0.0001 БТК, 0,01 ЕТХ, 0,01 ЛТЦ, 1 ДОGEЕ, 0,001 БЦХ.

Можете да повлечете профит користејќи Webmoney, Ecopayz, Neteller, Skrill, Muchbetter, Rapid transfer, Mifinity, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dogecoin, Tether. Постапката се спроведува без провизија и трае до два часа. За да го потврди идентитетот, корисникот мора да помине низ процедурата за верификација.